ALLPlayer 4.0.6.5

Popularny polski odtwarzacz plików multimedialnych. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obrazu z kamer Internetowych lub DV. Program umożliwia także podgląd niedociągnietych plików filmowych (FIXAVI). Oczywiście program potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem, a funkcja "IQ Text" (inteligentne napisy) zapewnia, że zawsze zdążymy przeczytać wszystkie teksty (zdarza się, iż napisy są zbyt "gęsto" uporządkowane). Program sam analizuje długość napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia. Kolejną zaletą programu jest możliwość dołączenia do pliku AVI menu (nie w osobnym pliku, ale w pliku AVI z filmem) takiego, jak w filmach DVD.

Podawane przez producenta najważniejsze nowe funkcje programu AllPlayer 4.0.6.5:

- ALLPlayer 4.0 korzysta z własnych kodeków (pobierane przez LiveUpdate) - to oznacza, że nie instaluje i nie korzysta z kodeków zainstalowanych w systemie, czyli jeżeli ktoś ma "bałagan" w systemie, najróżniejsze kodeki i kodek-packi, nie będzie to problemem, czy kłócą sie one między sobą czy nie. Jeżeli kodeki nie są pobrane przez LiveUpdate i w systemie dla danego rodzaju filmu nie ma optymalnych kodeków ALLPlayer działa jak jego wcześniejsze wersje czyli próbuje odtworzyć film starym sposobem.

- ALLPlayer 4.0 instalowany jest od razu z podstawowymi kodekami, dzięki czemu nie potrzebne są żadne dodatkowe składniki aby obejrzeć większość standardowych plików multimedialnych.

- CDCreator - łatwy w obsłudze kreator samostartujących płyt lub PenDrive'ów z filmem(ami).

- Dodana obsługa plików Video: TP, TS, K3G, M4B, CDK, AMV, AVS, 3G2, MTS, 7Z i Audio: MKA, AJF, AJFF, AC3, AU, AAC, MPC.

- Mocno poprawiona szybkość, pamięciożerność i stabilność programu.

- Nowa skórka "Cinematic HD" - szersza i niższa idealna dla monitorów o dużych rozdzielczościach, na której filmy od razu pokazują sie większe co jest szczególnie przydatne przy filmach HD w formacie 16x9.

- Dzięki wbudowanemu filtrowi "ALL Video", filmy w jakości SD możemy oglądać w jakości prawie HD (opcja - HIGH DEFINITION MODE). Mamy także łatwy dostęp do odwrócenia filmu w pionie i poziomie, a także dodatkowe efekty typu "Sepia" czy "ScanLine".

Łatwy w obsłudze Edytor Skórek jako dodatkowy program, a nie jak do tej pory opcja w Setup Programu, dający większe możliwości dla twórców skórek.

- Nowy, łatwiejszy w obsłudze LiveUpdate - system naprawy wszelkich problemów związanych z oglądaniem czy słuchaniem ulubionych filmów czy muzyki.


Liczba pobrań: 1791
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MarBit
Rozmiar:6.26 MB
Nazwa pliku: ALLPlayer40.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1791
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MarBit
Rozmiar:6.26 MB
Nazwa pliku: ALLPlayer40.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca