Norton 360 3.0

Program Norton 360 w wersji 3.0 Premier Edition oferuje sprawdzoną wydajność w postaci szybkiego, nieobciążającego zasobów systemowych, zintegrowanego i nowoczesnego rozwiązania, które zapewnia ochronę komputera i bezpieczeństwo użytkownika w Internecie. Kompleksowe rozwiązanie jest wyposażone w wielokrotnie nagradzane mechanizmy zabezpieczające przed wirusami, programami typu "spyware", działaniami hakerów, sieciami typu "bot" i innymi zagrożeniami, co zapewnia stałą ochronę komputera i sieci domowej bez przerywania korzystania z komputera spowodowanego kłopotliwymi alertami zabezpieczeń. Funkcje ochrony tożsamości, zarządzania hasłami i narzędzia zabezpieczające przed oszustwami - między innymi nowa technologia Norton Safe Web - zapobiegają kradzieży tożsamości w Internecie, co pozwala bezpiecznie robić zakupy oraz korzystać z bankowości elektronicznej i Internetu.

Program Norton 360 w wersji 3.0 Premier Edition udostępnia również funkcję automatycznej optymalizacji komputera, która pozwala przyspieszyć jego działanie, natomiast nowe narzędzie diagnostyczne przedstawia zalecenia ułatwiające utrzymanie optymalnej wydajności.

Bezpieczne miejsce na kopie zapasowe online pozwala chronić cenne pliki przed utratą. Dzięki 25 GB miejsca na kopie zapasowe online można na przykład przechowywać ponad 6000 utworów muzycznych (4 MB na utwór) lub ponad 10 000 zdjęć (2,5 MB na utwór)

Program Norton 360 w wersji 3.0 obsługuje także różne punkty docelowe lokalnych operacji tworzenia kopii zapasowych, w tym zewnętrzne dyski twarde, dyski Blu-ray Disc i HD-DVD oraz urządzenia iPod.

Program Norton 360 w wersji 3.0 Premier Edition jest łatwy w obsłudze i całkowicie zautomatyzowany - działa w tle bez negatywnego wpływu na wydajność komputera oraz gwarantuje kompleksową ochronę przed wszystkimi zagrożeniami bez jakichkolwiek działań ze strony użytkownika.


Liczba pobrań: 756
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Symantec Corporation
Rozmiar:113.36 MB
Nazwa pliku: TMD_N360_3.0_OEM60_20023860.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 756
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Symantec Corporation
Rozmiar:113.36 MB
Nazwa pliku: TMD_N360_3.0_OEM60_20023860.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca