Secunia Personal Software Inspector 1.5.0.1

Aplikacja skanuje naszego peceta i pobiera niezbędne patche bezpieczeństwa. Informuje również użytkownika, jeśli jakiś program przestał być wspierany przez producenta. O każdym znalezionym programie możemy uzyskać szczegółowe informacje, włącznie z linkami do specjalnych narzędzi służących do odinstalowania danej aplikacji (jeśli są niezbędne).

Domyślnie, Personal Software Inspector pokazuje tylko te programy, które są względnie łatwe do aktualizacji. Bez problemu znajdziemy jednak tryb informowania o każdym dostępnym patchu bezpieczeństwa. Użytkownik może również zdecydować, aby produkt Secunii stale monitorował jego system i na bieżąco pobierał potrzebne pliki.

W edycji 1.5 dodano funkcje Secure Browsing, dzięki której badana jest podatność przeglądarki internetowej i zainstalowanych do niej dodatków na ataki cybeprzestępców. Dodatkowo Personal Software Inspector 1.5 oferuje także funkcję WorldMap. Umożliwia ona użytkownikowi porównywanie wyników analizy własnego systemu z rezultatami innych użytkowników.

Program wzbogacono o obsługę systemów 64-bitowych. W interfejsie aplikacji znalazł się także wskaźnik postępu skanowania systemu. Producent przekonuje też o poprawie wydajności aplikacji - zmniejszono użycie pamięci systemowej poprawiając jednocześnie szybkość analizy. Najnowsze wydanie aplikacji dostępne jest też w kilkunastu nowych wersjach językowych.


Liczba pobrań: 2089
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Secunia
Rozmiar:716 KB
Nazwa pliku: PSISetup.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 2089
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Secunia
Rozmiar:716 KB
Nazwa pliku: PSISetup.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca