Google Chrome 4.0

Stabilna wersja kolejnej edycji przeglądarki Google Chrome. W edycji 4.0.249.78 użytkownicy Chrome'a po raz pierwszy mogą używać rozszerzeń w stabilnej wersji przeglądarki. Dotychczas były one dostępne jedynie dla wersji Chrome'a w kanale deweloperskim. Z tej wersji przeglądarki nadal muszą korzystać użytkownicy systemu Linux, bowiem finalna edycja przeglądarki jest dostępna jedynie dla osób korzystających z systemu Windows.

Drugą funkcją po raz pierwszy dostępną w stabilnej wersji jest synchronizacja zakładek, umożliwiająca przechowywanie tego samego zestawu zakładek na różnych komputerach. Do ich składowania służą Dokumenty Google. Aby skorzystać z tej funkcji, konieczne jest zalogowanie się na koncie Google.

Według Google, Chrome w wersji 4.0 jest zdecydowanie szybszy niż jego poprzednie wersje. Nick Baum, menedżer produktu we wpisie na swoim blogu twierdzi, że jej szybkość działania wzrosła o 42 proc. w porównaniu z poprzednią stabilną wersją.

W przeglądarce w wersji 4.0 poprawiono w sumie 13 błędów, z czego aż sześć zakwalifikowano jako zagrożenia wysokiego ryzyka.


Liczba pobrań: 2140
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Google Inc.
Rozmiar:12.31 MB
Nazwa pliku: chrome_installer.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca