System Berberis 5.0.1.4

System Berberis to nowoczesny koncepcyjnie system ERP, który wspiera działania przedsiębiorstwa w całym obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą klienta. Koncepcja nowoczesnej, wielowymiarowej perspektywy gromadzonych informacji pozwala użytkownikowi błyskawicznie dokonywać odpowiednich przekrojów już na poziomie operacyjnym. Ten rozbudowany system, oprócz modułu kontaktów z klientami (typowy CRM) posiada wiele innych funkcjonalności, o które - w zależności od potrzeb firmy - w każdej chwili można go rozbudować i wspomaga m.in. ewidencjonowanie kontrahentów, rejestrowanie zdarzeń, grupowanie zdarzeń w sprawy i spraw w projekty, archiwizację i obieg dokumentów, planowanie i przeprowadzanie działań marketingowych (m.in. przy pomocy poczty elektronicznej), fakturowanie, obsługę wielu magazynów, kontrolę zobowiązań i należności, obsługę procesów serwisowych, produkcji przeprowadzanie analiz, generowanie raportów, prowadzenie ksiąg handlowych i wiele innych.

Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi, nowoczesnymi centralami telefonicznymi, programem Skype, a także zawiera wbudowanego klienta poczty e-mail. Dzięki niemu poszczególne zadania będą realizowane sprawniej, podniesie się ich jakość, wzrośnie wydajność pracy, a tym samym redukcji ulegną koszty. Równie dobrze sprawdza się na kilku, jak i na kilkudziesięciu stanowiskach, wspomaga pracę grupową. Współpracuje z różnymi serwerami baz danych (Oracle lub PostgreSQL).

W wersji demonstracyjnej dostępne są wszystkie funkcjonalności systemu Berberis. Licencja demo jest nieograniczona czasowo, limitowana jest natomiast liczba wprowadzanych rekordów (zdarzeń, spraw, faktur, towarów i usług).


Liczba pobrań: 918
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:BMS Creative
Rozmiar:96.23 MB
Nazwa pliku: SetupBerberisDemo-5.0.1.4.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 918
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:BMS Creative
Rozmiar:96.23 MB
Nazwa pliku: SetupBerberisDemo-5.0.1.4.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca