WinUtilities Pro 9.84

WinUtilities to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego. Wbudowane narzędzia służą do poprawy wydajności Windows, kasowania zbędnych plików i usuwania śladów pracy. Za ich pomocą można oczyścić i skompresować rejestr, naprawić skróty do programów i odinstalować aplikacje, których nie można usunąć z systemu w standardowy sposób. Wbudowany optymalizator pamięci sprawdzi wydajność RAM-u i procesora, przeanalizuje ich wykorzystanie i zwolni niewykorzystywane zasoby.

WinUtilities w wersji Pro udostępnia też funkcje monitorowania prywatności posłużą do kasowania śladów pracy przeglądarek (IE, Opery, Firefoksa), Windows oraz dużej grupy aplikacji, między innymi Office, WinRARa czy Windows Commandera. Zabezpiecza przed nieuprawnionym dostępem i zmianą dowolnego pliku wykonywalnego, zdjęcia czy filmu. Odzyskuje skasowane przez przypadek dane i skasują ważne dokumenty w taki sposób, by nie można było ich odczytać. Za pomocą WinUtilities odszukasz i usuniesz znajdujące się na dysku duplikaty plików i podzielisz duże pliki na mniejsze fragmenty.

Wykonanie zadań oczyszczania dysku i rejestru można zaplanować z wyprzedzeniem, na przykład w cyklu dniowym, tygodniowym bądź miesięcznym. Dla początkujących przewidziana została funkcja wykonująca najważniejsze operacje po kliknięciu na jeden przycisk.

Listę zmian kolejnych wersji programu znajdziesz na stronie producenta.


Liczba pobrań: 622
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:YL Software
Rozmiar:8.83 MB
Nazwa pliku: wuinstall.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 622
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:YL Software
Rozmiar:8.83 MB
Nazwa pliku: wuinstall.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca