Internet Explorer 9 64-bit (Windows Vista)

Internet Explorer 9 - Przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. W nowym wydaniu Internet Explorer 9 znajdziemy nowy silnik JavaScript, ulepszoną obsługę standardów sieciowych (w tym HTML 5) czy wprowadzenie tagów audio i wideo bazujących na kodekach MP3/AAC i H.264/MPEG4.

Nowości

Internet Explorer 9 zawiera aktualizacje wprowadzone z myślą o deweloperach, które zwiększają ogólną szybkość przeglądarki, kładą nacisk na witryny i rozbudowują obsługę HTML5, jednocześnie gwarantując, że witryny pozostaną zgodne z przeglądarką bez zmian znakowania. Użytkownicy zauważą wzrost wydajności, bardziej przejrzysty układ interfejsu, który kładzie nacisk na ulubione witryny, wygodniejsze zarządzanie kartami, ulepszone opcje przypinania i mniej powiadomień, które wydobywają z witryn to, co najlepsze.

Funkcjonalność

Internet Explorer 9 posiada funkcję znane z innych przeglądarek takie jak: auto-uzupełnianie oraz wyszukiwanie w okienku adresu, obsługę RSS, możliwości włączenia trybu prywatnego i blokowania wyskakujących okienek a także funkcję każdej karty jako oddzielny proces w systemie. Na uwagę zwraca również funkcja zakotwiczone witryny, dzięki której możesz przejść do ulubionych witryn bezpośrednio z paska zadań systemu bez konieczności wcześniejszego otwierania okna programu Internet Explorer.

Dużym plusem programu jest akceleracja sprzętowa przy użyciu mocy obliczeniowej procesora graficznego (GPU). Choć dopiero niebawem w pełni poznamy jej możliwości, już dziś powiedzieć można, że strumienie wideo i gry sieciowe będą chodzić szybciej niż dotąd.

Bezpieczeństwo

Internet Explorer 9 oddaje swoim użytkownikom kontrolę nad prywatnością i bezpieczeństwem.

To oni decydują o tym, jak ich osobiste informacje są współdzielone i obserwowane przez innych.Najnowsza wersja poza ochroną przed wieloma postaciami śledzenia internetowego (Tracking Protection), została dodatkowo uzupełniona o cztery listy ochrony przed śledzeniem, w których użytkownik może określić, które „witryny trzecie” mogą obserwować jego aktywność w Internecie. Listy te zostały przygotowane przez partnerów firmy Microsoft, takich jak Abine i PrivacyChoice


Liczba pobrań: 4844
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Microsoft
Rozmiar:36.99 MB
Nazwa pliku: IE9-Setup-Full.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca