Norton AntiVirus 2012 19.1.0.28

Norton jest to jeden z najbardziej popularnych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do wykrywania i usuwania wirusów, tworzy powłokę ochroną dla systemu dzięki zaporze a także chroni naszą pocztę przed niechcianymi przez nas wiadomościami.

Norton AntiVirus to kompleksowy sposób ochorny komputera, posiadający wszystkie niezbędne narzędzia do zabezpieczenia naszego komputera, warto wymienić najważniejsze funkcje tej edycji:

- System Norton Protection oferuje kilka nakładających się warstw ochrony, które współdziałają ze sobą w celu powstrzymywania wirusów, programów typu „spyware” oraz innych ataków pochodzących z sieci.

- Technologia SONAR 4 zapewnia ochronę na podstawie analizy zachowań poprzez monitorowanie podejrzanych działań w komputerze i wykrywanie nowych zagrożeń internetowych..

- Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool umożliwia utworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB, który pozwala na przywracanie prawidłowego działania systemu nawet w przypadku komputerów, których nie można uruchomić z powodu zainfekowania.

- Download Insight 2.0 wykrywa i informuje o zagrożeniu podczas instalacji podejrzaneej aplikacji.

- Insight monitoruje pochodzenie plików i powstrzymuje nowe zagrożenia online.

Najnowsza ma to być najszybsze i najbardziej efektywne narzędzie z serii Norton AntiVirus, a także ma kompleksowo chronić użytkownika przed wszelkiego typu zagrożeniami, nie obciążając przy tym zasobów komputera.

UWAGI

Wersja 30-dniowa