Księga Handlowa KsH 1.21.C

KsH to profesjonalny program finansowo-księgowy stworzony przez firmę Varico, przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Aplikacja umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych począwszy od tworzenia dowolnie zdefiniowanego planu kont, poprzez kompletną obsługę rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.

Varico KsH toteż nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, stwarza możliwość prezentacji w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa w bieżącym roku rozliczeniowym oraz przegląd wybranych parametrów stawek i składek ZUS. KsH umożliwia obsługę operacji wewnątrzwspólnotowych i jest w pełni zgodna z Ustawą o VAT oraz Ustawą o Rachunkowości.

Wśród podobnych programów warto na pewno polecić także Faktury oraz PITy 2010.

Najważniejsze zmiany w KSH 1.21.C:

- zlikwidowano błąd odpowiadający za brak możliwości wybrania deklaracji VAT-7 (11), za miesiąc lipiec.

- poprawiono usterkę, która powodowała brak reakcji programu na kliknięcie klawisza Pełna (Księgi -> Pełna), w przypadku nowo dodanej firmy, rozliczającej się wg ryczałtu.

- wprowadzono zapamiętywanie ustawienia opcji, związanej z wystawianiem osobnej deklaracji DRA dla właściciela firmy.

- wprowadzono poprawki w sposobie generowania druku Z-3, polegające na uwzględnieniu szczególnej sytuacji, gdy pracownik przechodzący na chorobowe nie przepracował pełnego miesiąca.

... i wiele więcej. Po pełną listę zmian zapraszamy na oficjalną stronę producenta.