Total Commander 8.0 beta 9

Najnowsze wydanie znakomitego programu do zarządzania plikami. Pozwala na dostęp do systemu plików Windows, a także innych, np. Pocket PC. Część z imponujących możliwości programu to wbudowana przeglądarka i edytor plików tekstowych, obsługa kilkunastu formatów kompresji (m.in. ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE) oraz zintegrowany klient FTP (wraz z obsługą HTTP Proxy oraz FXP) wraz z managerem haseł. Nadto możemy w oknie Total Commander oglądać miniatury plików graficznych, określać cechy opisujące dany plik w kolumnie (np. atrybuty, nazwa, rozszerzenie), a także wyszukiwać zaszyfrowane pliki w systemie. Aplikacja pozwala także na wyszukiwanie dodatkowych wtyczek i ich automatyczną instalację.

UWAGA

Jest to wersja beta, mogąca działać niestabilnie i zachowywać się nieprzewidywalnie. Użytkownicy chcący mieć pewność działania aplikacji powinni sięgnąć po wersję Total Commander 7.56 a.

Wydanie 8.0 beta 9 to jest przeznaczone zarówno dla systemów 32-, jak i i 64-bitowych, jednak użytkownicy tych drugich powinni pobrać dedykowaną 64-bitom wersję.