Process Lasso 5.1.0.23 (64-bit)

Process Lasso to aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami na jednym lub kilku komputerach, w celu zwiększenia stabilności i szybkości działania systemu Windows. Istota działania programu polega na tymczasowym obniżaniu priorytetu procesów, które w danej chwili konsumują najwięcej zasobów systemowych. W ten sposób komputer uzyska dodatkowe moce przerobowe, a pozostałe procesy będą mogły szybciej i wydajniej wykonać swoje zadania. Oczywiście, od ciebie zależy, które z nich zostaną objęte wyjątkowym nadzorem.

Funkcjonalność

Process Lasso prezentuje bardzo dokładne dane o stopniu obciążenia procesora. Można go wykorzystać do zaawansowanej kontroli uruchamiania oraz pracy najważniejszych modułów systemu operacyjnego. Każda czynność wykonywana przez program jest skrupulatnie odnotowywana w specjalnym dzienniku.

UWAGI

Program jest darmowy dla zastosowań domowych i edukacyjnych. Jest to niestabilna wersja beta. Polecamy używanie ostatniej wersji stabilnej - Process Lasso 5.0.0.49 (32-bit) lub Process Lasso 5.0.0.49 (64-bit).