Punkt Skupu 3.8.8.4

Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych (złom, miedź, aluminium). Powstała ona w celu jak najlepszego ułatwienia pracy osobom prowadzącym tego typu placówki i jest kompletnym narzędziem do tego celu. Punkt Skupu pozwala w łatwy i szybki sposób wprowadzać nowe dane do ewidencji, wystawiać formularze przyjęcia odpadów i surowców wtórnych, a także gromadzić dane stałych kontrahentów w bazie danych. We wszystkich przypadkach otrzymujemy możliwość wygodnego posortowania danych według wybranych parametrów – nazwa/nazwisko, numer NIP, itp.

Punkt Skupu# przyda się także w firmie posiadającej kilka placówek – program pracuje w sieci i umożliwia prowadzenie wspólnych baz klientów, magazynów i ewidencji. Mamy tu także możliwość wystawiania rachunków i faktur – VAT, KP/KW.

Nowości w wersji 3.8.8.4:

- rozszerzono możliwości pracy sieciowej: oddziały mogą pracować niezależnie (prowadząc zarówno skup jak i sprzedaż / wydawanie surowca), a Serwer informuje o aktualnym stanie magazynowym ze wszystkich oddziałów.

możliwość automatycznego wystawiania Kart przekazania odpadu do wydrukowanych już wcześniej dokumentów (Formularzy skupu, Faktur, dokumentów PZ) - z poziomu Tabel dokumentów (opcja w menu).