AVG Internet Security 2012 12.0 Build 1890a4669 (32-bit)

AVG Internet Security to program łączący w sobie różne technologie antywirusowe, antyspyware, antyspam oraz firewall z niezawodnym systemem automatycznych aktualizacji oraz małym obciążeniem zasobów systemowych. W pakiecie znajduje się centralne zdalne zarządzanie, które pozwala na zdalną instalację, aktualizację oraz zdalne zarządzanie wszystkimi stacjami i serwerami w sieci.

Korzystanie z programu AVG Internet Security ułatwia polski interfejs, do którego trzeba się jednak przyzwyczaić. W skład programu wchodzą wszystkie moduły konieczne do utrzymania dobrej kondycji systemu. W centrum kontrolnym znajdziemy więc skaner antywirusowy, moduł antyszpiegowski, filtr niechcianej poczty elektronicznej, zaporę sieciową, harmonogram zadań, ochronę rezydentną, kwarantannę wirusów, menedżera aktualizacji czy skaner poczty elektronicznej. Program przy pomocy prostego kreatora pozwala na konfigurację firewalla i sprawdzenie uaktualnień (szczepionki).

AVG 2012 Internet Security oferuje ulepszoną ochronę podczas surfowania w sieci, większą łatwość obsługi oraz szybsze, elastyczniejsze i skuteczniejsze działanie.


Liczba pobrań: 562
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:AVG Technologies
Rozmiar:168.17 MB
Nazwa pliku: avg_isct_x86_all_2012_1890a4669.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca