PerfectDisk Professional 12.5.309

PerfectDisk Professional to popularne narzędzie do defragmentacji twardych dysków. Program łączy w sobie dużą szybkość działania, elastyczność i prostotę obsługi. Przygotowany został do defragmentacji dużych terabajtowych nośników. Oferuje funkcje zarządzania pojemnością, wyszukuje duplikaty plików i oczyszcza dyski ze zbędnych danych.

Funkcjonalność

Aplikacja bez problemu obsługuje terabajtowe dyski, działa z dyskami zewnętrznymi i SSD. PerfectDisk Professional sprawdza się w komputerach stacjonarnych, laptopach czy serwerach. Opatentowana technologia oszczędzania zasobów pozwala zoptymalizować i dopasować pracę programu do każdego typu komputera. Defragmentacja może odbywać się w czasie bezczynności, gdy pecet nie jest używany i system nie wykonuje żadnych operacji bądź wtedy, gdy włączony zostanie wygaszacz ekranu. Do dyspozycji użytkownika przygotowany został rozbudowany harmonogram. W każdej chwili również można uruchomić defragmentację ręcznie. Zużywająca energię operacja może być wstrzymana, gdy na przykład laptop pracuje na baterii.

Obsługa

Program PerfectDisk Professional oprócz standardowych plików PerfectDisk obsługuje także tablice alokacji plików i wszystkie metadane systemu plików NTFS, porządkuje strukturę katalogów, pliki wymiany i hibernacji. Program wyposażony został także w rozbudowane narzędzia analityczne. Pozwalają one szybko ocenić stopień rozczłonkowania plików i wygenerować precyzyjne raporty.


Liczba pobrań: 720
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Raxco Software Inc.
Rozmiar:53.34 MB
Nazwa pliku: PD12_PRO_12.5.309.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 720
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Raxco Software Inc.
Rozmiar:53.34 MB
Nazwa pliku: PD12_PRO_12.5.309.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca