ALLPlayer Portable 5.0

ALLPlayer Portable to popularny polski odtwarzacz plików multimedialnych. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obrazu z kamer Internetowych lub CD. Program umożliwia także podgląd niedociągniętych plików filmowych (FIXAVI).

Oczywiście ALLPlayer Portable potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem, a funkcja "IQ Text" (inteligentne napisy) zapewnia, że zawsze zdążymy przeczytać wszystkie teksty (zdarza się, iż napisy są zbyt "gęsto" uporządkowane). Program sam analizuje długość napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia. Kolejną zaletą aplikacji jest możliwość dołączenia do pliku AVI menu (nie w osobnym pliku, ale w pliku AVI z filmem) takiego, jak w filmach DVD.

Ta wersja nie wymaga instalacji, ale ma możliwość konfiguracji kilku ustawień, np. wybór skórki, określenie czy ALLplayer może używać rejestru czy nie, czy ma powiązać pliki ze sobą, w jakim języku ma wystartować.

W wydaniu 5.0 po uruchomieniu ikony menu w lewym górnym rogu ekranu pojawia nam się pięć dodatkowych pionowych ikon:

- Ustawienia video zawierające:

ustawienia obrazu, jego proporcje, możliwość obrotu o 90 i 180 stopni, odwrócenie i siatkę, przesunięcie na ekranie, powiększanie i pomniejszanie

parametry: jasność, kontrast, nasycenie

obsługa wielu monitorów

efekty video

- Ustawienia audio zawierające:

equalizer z regulacją ręczną i domyślnymi propozycjami

wizualizacje do plików muzycznych

ustawienia wyjścia audio

ustawienia ścieżki dźwiękowej

- Ustawienia napisów:

tło napisów

wielkość i położenie

kolor

- Funkcje dodatkowe ALLPlayer ELITE i DVD:

radio online

filmy online

- Info o odtwarzanym pliku filmowym lub muzycznym pobierane z internetu.

Używając menu spod prawego klawisza myszy możemy pobrać napisy do filmów w języku polskim z bazy Napiprojektu oraz w dowolnym języku z bazy Opensubtitles, a po wejściu w Parametry Programu zeskanować system video i skorzystać z propozycji jego naprawy w wypadku gdyby zachodziła taka konieczność.

W zakładce Parametry Programu mamy również dostęp do kilkunastu funkcji przeznaczonych dla zaawansowanych użytkowników (dodatkowe programy, ustawienia, edytor napisów i filmu, tworzenie video menu, ustawienie opcji odtwarzania, definicja skrótów klawiaturowych, kreator samostartującego filmu - do jego odtworzenia będzie tylko potrzebny komputer z systemem Windows, naprawę i podgląd pobieranych z internetu plików AVI i wiele innych przydatnych ustawień, które nie są tak często używane jak te, które znajdziemy w podręcznym menu OSD.


Liczba pobrań: 2144
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MarBit
Rozmiar:18.32 MB
Nazwa pliku: ALLPlayer_Portable_5.0.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 2144
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:MarBit
Rozmiar:18.32 MB
Nazwa pliku: ALLPlayer_Portable_5.0.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca