Mozilla Firefox 12.0 Beta 3

Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu, pozwalający szybciej otwierać strony WWW.

Mozilla Firefox od wersji 11 posiada możliwość synchronizacji wtyczek na wielu komputerach dzięki usłudze Firefix Sync. Nadto przebudowano obsługę wideo HTML5, dodano funkcję ulubionych stron, ciasteczek oraz historii z Google Chrome. Pojawia się wsparcie dla dostosowywania tekstu w CSS, a deweloperów zainteresuje możliwość wizualizacji strony w 3D dzięki Page Inspector 3D View. Nowością jest także używanie protokołu SPDY dla szybszego ładowania się stron.

UWAGA

Jest to testowa, niestabilna wersja aplikacji. Zawarto w niej nowe funkcjonalności oraz wprowadzono poprawki w stosunku do poprzednich wydań.


Liczba pobrań: 478
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mozilla.org
Rozmiar:16.9 MB
Nazwa pliku: Firefox Setup 12.0b3.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 478
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mozilla.org
Rozmiar:16.9 MB
Nazwa pliku: Firefox Setup 12.0b3.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca