MiPony 1.6.2

MiPony jest aplikacją, która zainteresuje zwłaszcza osoby pobierające dane z popularnych serwisów hostingowych. Mamy tu do czynienia z menedżerem pobierania, pozwalającym na sprawne pobieranie plików, oferującym także takie możliwości jak kolejkowanie, nadawanie priorytetów, ustalanie limitu transferu, ilości plików pobieranych w tym samym czasie, itp. Co ważne – mogą z tej aplikacji korzystać zarówno posiadacze płatnych kont na danych hostach, jak też i użytkownicy korzystający z nich bezpłatnie. MiPony posiada wbudowaną przeglądarkę stron WWW, dzięki której możemy szukać plików z samego poziomu aplikacji.

Inne ciekawe cechy programu to możliwość scalania plików, omijanie zabezpieczeń captcha oraz moduł zdalnej kontroli. Jako że jest to program darmowy, można spróbować go w każdej chwili. Na liście serwerów,obsługiwanych przez dostępny za darmo MiPony, znajdują się między innymi: Megaupload, Rapidshare, Filefactory, Mediafire, Hotfile, Easy-share, Gigasize, Freakshare i wiele,wiele innych.

Najnowsza wersja to:

- dodanie obsługi kont premium i darmowych na 4shared.com

- dodanie obsługi kont premium na extabit.com

- aktualizacja plików językowych

- optymalizacja współpracy z share-online.biz, netload.in, filefactory (premium), mediafire.com

- dodanie do listy obsługiwanych peeje.com, dark-uploads.com, ryushare.com oraz ddlani.com, a także edoc.com, ovfile.com i innych


Liczba pobrań: 802
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:mipony.net
Rozmiar:3.98 MB
Nazwa pliku: Mipony-Installer_1.6.2.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 802
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:mipony.net
Rozmiar:3.98 MB
Nazwa pliku: Mipony-Installer_1.6.2.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca