Norton Internet Security 2012 19.6.2.10

Norton jest to jeden z najbardziej popularnych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do wykrywania i usuwania wirusów, tworzy powłokę ochroną dla systemu dzięki zaporze a także chroni naszą pocztę przed niechcianymi przez nas wiadomościami.

Norton Internet Security to edycja skierowana szczególnie dla użytkowników często korzystających z Internetu. W skład pakietu oprócz podstawowych narzędzi wchodzą takie funkcje jak:

- System Norton Protection oferuje kilka nakładających się warstw ochrony, które współdziałają ze sobą w celu powstrzymywania wirusów, programów typu „spyware” oraz innych ataków pochodzących z sieci.

- Funkcja Norton Download Insight ostrzega o pobranych niebezpiecznych plikach lub aplikacjach jeszcze przed ich zainstalowaniem bądź uruchomieniem w komputerze.

- Funkcja Norton File Insight zapewnia szczegółowe informacje na temat plików przechowywanych w komputerze, ich pochodzenia (adresów URL) oraz wiarygodności.

- Technologia SONAR 4 zapewnia ochronę na podstawie analizy zachowań poprzez monitorowanie podejrzanych działań w komputerze i wykrywanie nowych zagrożeń internetowych..

- Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool umożliwia utworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB, który pozwala na przywracanie prawidłowego działania systemu nawet w przypadku komputerów, których nie można uruchomić z powodu zainfekowania.

I wiele innych narzędzi zabezpieczających.

Według producenta ma to być najszybsze i najbardziej efektywne narzędzie z serii Norton Internet Security, a także ma kompleksowo chronić użytkownika przed wszelkiego typu zagrożeniami, nie obciążając przy tym zasobów komputera. W najnowszej wersji wprowadzono kilka istotnych modyfikacji.

UWAGI

Wersja 30-dniowa


Liczba pobrań: 880
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Symantec Corporation
Rozmiar:127.87 MB
Nazwa pliku: NIS-ESD-19-6-2-10-EN.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 880
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Symantec Corporation
Rozmiar:127.87 MB
Nazwa pliku: NIS-ESD-19-6-2-10-EN.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca