Java Runtime Environment (64-bit) 7 Update 4

Java Runtime Environment to środowisko uruchomieniowe Java Standard Edition, czyli kolejna wersja platformy Java. Jest ona potrzebna do uruchamiania aplikacji oraz apletów napisanych w języku Java. Przyda się ona zarówno podczas programowania, jak i codziennego używania Internetu.

W pierwszym przypadku Java Runtime Environment umożliwi tworzenie aplikacji, zapewnienie kompatybilności i udostępnienie wsparcia dla takich funkcji jak na przykład usługi sieciowe (web services), języki dynamiczne. Zawarto tu także narzędzia do zarządzania i diagnostyki. Ponad 160 firm zewnętrznych pracowało wspólnie z firmą Sun testując aplikacje na platformie Java SE 6, aby zapewnić wsteczną kompatybilność, stabilną pracę i jak najlepszą wydajność.

Oprogramowanie Java Runtime Environment umożliwia zwykłemu użytkownikowi z takich rzeczy jak korzystanie z gier internetowych, rozmowy z ludźmi z całego świata, obliczanie oprocentowania kredytu, oglądanie obrazów trójwymiarowych i wiele innych rzeczy. Jest ono także częścią składową aplikacji intranetowych i innych rozwiązań dla handlu elektronicznego, które stanowią podstawę wykorzystania komputerów w firmach.

W tej wersji:

- ulepszono wsparcie dla Max OS X

- wsparcie dla JVM (Java HotSpot Virtual Machine, wersja 23)

- wsparcie dla dla Garbage Collector: Garbage First (G1)

- wraz z automatyczną aktualizacją JRE7 instalowane jest JavaFX 2.1 Runtime

- aktualizacja JAXP do 1.4.6

- aktualizacja Java DB do 10.8.2.2

- optymalizacja SPARC T4

- nowe oznaczenie komercyjnych elementów


Liczba pobrań: 7668
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Sun Microsystems
Rozmiar:21.87 MB
Nazwa pliku: jre-7u4-windows-x64.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca