ConvGO! dla Lotus Domino 2.2 Beta 1

Program służy do konwersji dokumentów HTML na bazy Lotus Domino (serii R5, R6, R7). Możliwości programu jak i zakres jego zastosowania są elastyczne. Użytkownikami mogą być twórcy witryn Web, przedsiębiorstwa wykorzystujące format HTML do przechowywania informacji i wszyscy inni, którzy potrzebują możliwości szybkiego przenoszenia kodu HTML do baz Lotus Domino. Program umożliwia konwersję dokumentów HTML (obejmująca standard HTML 4.0), kodu HTML osadzonego w skrypcie JavaScript (funkcje write i writeln), kodu JavaScript w plikach zewnętrznych oraz zasobów towarzyszących konwertowanym dokumentom (bez animacji Flash i appletów Java). Aplikacja umożliwia również konwersję znaków pomiędzy standardami Windows-1250, ISO-8859-2, UTF-8 w zapisywanych dokumentach. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanej Wirtualnej Maszyny Java w wersji 1.3 (lub nowszej) oraz Klienta Lotus Notes w wersji R5 (lub nowszej).

Oprogramowanie ConvGO! dla Lotus Domino 2.2 Beta 1 jest udostępnione za darmo, do używania w zastosowaniach niekomercyjnych. Wymagane jest tylko to, aby na stronach Web, które zostały przeniesione za pomocą tego oprogramowania był widoczny odnośnik do adresu (szczegóły na stronie producenta).

W wersji 2.2 Beta 1 wyeliminowano błędy znane z poprzedniego wydania programy, rozbudowano pomoc programu (zwłaszcza dotyczącą tworzenia szablonów bardzo dobrze współpracujących z programem). W pliku instalacyjnym załączony został przykładowy szablon aplikacji Lotus Domino R6, do którego można konwertować pliki HTML.


Liczba pobrań: 664
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Paweł Grotowski
Rozmiar:535 KB
Nazwa pliku: setup.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 664
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Paweł Grotowski
Rozmiar:535 KB
Nazwa pliku: setup.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca