Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall

Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus Maximus V GENE ROG GameFirst Utility 1.01.09 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 360
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:INTEL
Rozmiar:0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_32_7series.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca