VMware Workstation 8.0.4

VMware Workstation to dość popularna wśród specjalistów aplikacja symulująca systemy operacyjne i komputery. Dzięki niej mamy możliwość tworzenie wirtualnych komputerów i instalowanie na nich różnych wersji systemów operacyjnych (Windows, Linux, itd.) oraz programów na nie napisanych. Mało tego – program nie ma również problemów z urządzeniami podpinanymi przez USB i COM.

VMware Workstation posiada też rzadką cechę – obsługuje akcelerację 3D. Oprócz tego można wygodnie przeciągać pliki, aby przenieść je z hosta do systemu wirtualnego. Inne udane funkcje to możliwość stworzenia wirtualnej maszyny mającej nawet osiem wirtualnych procesorów i 2 TB miejsca na twardym dysku. Wszystkie stworzone można chronić dzięki szyfrowaniu AES 256-bit i autoryzacji. Ponadto VMware Workstation posiada integrację z Visual Studio, Eclipse oraz SpringSource Tool Suite, co czyni z program naprawdę potężne narzędzie. W wydaniu 8.04 kernel Linuxa został zaktualizowany do wersji 2.6.43, naprawiono sporo bugów oraz zoptymalizowano wiele funkcji.

Polecamy także dodatkowe narzędzie - VMware Player.

UWAGA

Po kliknięciu na POBIERZ nastąpi przekierowanie na stronę producenta, gdzie należy się zarejestrować, aby pobrać wersję testową aplikacji.


Liczba pobrań: 792
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Vmware
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 792
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Vmware
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca