Weather Watcher Live 7.1.35

Weather Watcher to osobista stacja meteorologiczna pokazująca i przepowiadająca pogodę w czasie rzeczywistym. Automatycznie podaje obecne warunki atmosferyczne w około 80 tysiącach miast na całym świecie (w tym wielu polskich) z uwzględnieniem stanów alarmowych. aplikacja posiada wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika; podaje za pomocą ikony słońca lub chmury stan nieba, procentową wilgotność powietrza, temperaturę, prędkość wiatru, zachmurzenie, widoczność i promieniowanie ultrafioletowe. Użytkownik ma możliwość sprawdzenia prognozy w danej chwili, o określonej porze dnia i na najbliższe dni i noce. Program może być bardzo przydatne przy planowaniu urlopu oraz śledzeniu niebezpiecznych dla zdrowia warunków pogodowych.

Weather Watcher nie jest dostępny w języku polskim, jednak jego obsługa jest dziecinnie prosta, o czym można przekonać się, pobierając 30-dniową wersję testową. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

UWAGA

Aplikacja domyślnie instaluje również Yahoo! Toolbar i zmienia domyślną stronę główną przeglądarki. Aby tego uniknąć należy odznaczyć odpowiednie pola podczas instalacji.