DeepBurner PRO 1.1.1.129 Beta

Wersja testowa Beta pierwszego wydania PRO znakomitego programu pozwalającego na kompleksowe zarządzanie procesem wypalania płyt CD i DVD. Do jego najważniejszych cech należy możliwość tworzenia i zapisu płyt z danymi, płyt audio oraz płyt bootowalnych (zarówno CD jak i DVD), obsługa technologii BURN-Proof (w przypadku obsługi przez nagrywarkę), obsługa nagrywania Overburning (w przypadku obsługi przez nagrywarkę), tworzenie płyt multisesyjnych. Interfejs programu przypomina układ ekranu znany z aplikacji Nero Burning ROM (przeciąganie plików metodą drag-and-drop), podobne skojarzenia wywałuje miernik pojemności płyt CD oraz DVD. DeepBurner obsługuje napędy IDE, SCSI, USB, FireWire, CD-RW oraz DVD-RAM. Dodatkowo aplikacja oferuje możliwość tworzenia etykiet na nośniki CD oraz DVD.

Komercyjna edycja PRO, wzbogacona jest o dodatkowe funkcje, których nie znajdziemy w bezpłatnej edycji. Użytkownicy wersji PRO mają możliwość skorzystania z opcji bezpośredniego kopiowania danych z nośnika na nośnik (disk-to-disk), osobnego modułu do dokonywania kopii bezpieczeństwa, opcji tworzenia albumów fotograficznych na płytach CD oraz narzędzia informacyjnego o nośniku oraz napędzie.

Ze względu na dużą ilość sygnałów od użytkowników zainteresowanych przetestowaniem wersji beta DeepBurner PRO, producent zdecydował się na wygenerowanie i opublikowanie kodu rejestracyjnego, który umożliwi im swobodną pracę w aplikacji:

Name: beta-testing

Code: 0381-118B-2D3E-47DA-8159-A4FA-4864-B161-34B6-F8BA-7142-70A5-A1E9


Liczba pobrań: 1091
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Astonsoft Co. Ltd.
Rozmiar:4.71 MB
Nazwa pliku: DeepBurnerPro.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1091
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Astonsoft Co. Ltd.
Rozmiar:4.71 MB
Nazwa pliku: DeepBurnerPro.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca