Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall

Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.1) BIOS F5 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.