LoMag 2.3.9.2

LoMag to narzędzie przeznaczone do zarządzania magazynami małego lub średniego przedsiębiorstwa. Zapewnia podstawową funkcjonalność, potrzebną do obsługi gospodarki magazynowej. Jednocześnie jest prosty w obsłudze i niezawodny. Z powodzeniem można go wykorzystywać zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci. Program pozwala w intuicyjny sposób tworzyć następujące dokumenty magazynowe:

PZ - przyjęcie magazynowe

WZ - wydanie z magazynu

Zwrot do dostawcy (korekta PZ)

Zwrot od odbiorcy (korekta WZ)

RW – rozchód wewnętrzny

PW – przychód wewnętrzny

Korekta

Przecena

Przesunięcie międzymagazynowe

Arkusz spisowy

Remanent

LoMag umożliwia przechowywanie i zarządzanie tysiącami takich dokumentów. Dokumenty te są odpowiednio sortowane i segregowane, dzięki czemu nawet przy ich znacznej ilości, prezentowane są w czytelny sposób. Wszystkie dane, dotyczące danego magazynu, mogą być drukowane lub eksportowane do innych plików (np. .pdf). Jedną z zalet jest obsługa dowolnej ilości magazynów. Magazyny te działają całkowicie niezależnie. Mogą być tworzone w dowolnych ilościach, a także z powodzeniem edytowane i usuwane. Nawet przy znacznej ilości dokumentów, w tym dokumentów przesunięć międzymagazynowych, istnieje możliwość usunięcia magazynu jednym kliknięciem. Możliwe jest zarządzanie na jednym komputerze kilkoma sklepami czy nawet przedsiębiorstwami. Oczywiście może również zaistnieć sytuacja, w której jeden z magazynów będzie przechowywał takie same towary jak drugi. W takim wypadku należy importować towary z pierwszego do drugiego magazynu. Umożliwia to funkcja Importuj towary. Każdy towar może mieć dowolną jednostkę miary, a także może należeć do dowolnego magazynu. Aplikacja umożliwia wykorzystanie podstawowych jednostek miar, takich jak kilogramy czy sztuki, jak również utworzenie własnych. Program posiada również możliwość grupowania towarów. O funkcjonalności można przekonać się dzięki wersji demo.

UWAGA

Wersję DEMO można uruchomić 30 razy. Jest to w pełni funkcjonalna wersja programu stworzona, aby za darmo i bez ryzyka zapoznać się z funkcjonalnością Programu Magazynowego LoMag.

Zmiany w tym wydaniu:

Edytor szablonów dokumentów umożliwiający projektowanie własnych wydruków dla każdego typu dokumentu. Możliwość umieszczenia kodów kreskowych dla każdej linii na dokumencie, miniatury zdjęć dla towarów, własnego logo oraz innych danych na dokumencie.

Raport "obrót towarami" dla dowolnego okresu, kontrahenta i grupy towarów

Drukowanie etykiet z poziomu dokumentów magazynowych z możliwością wyboru ilości etykiet takiej jak na dokumencie

Możliwość włączenia automatycznego generowania kodów kreskowych przy dodawaniu towaru

Udoskonalony mechanizm wyszukiwania kontrahentów