Księga Handlowa KsH 2.07.a

KsH to profesjonalny program finansowo-księgowy stworzony przez firmę Varico, przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Aplikacja umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych począwszy od tworzenia dowolnie zdefiniowanego planu kont, poprzez kompletną obsługę rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.

Varico KsH toteż nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, stwarza możliwość prezentacji w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa w bieżącym roku rozliczeniowym oraz przegląd wybranych parametrów stawek i składek ZUS. KsH umożliwia obsługę operacji wewnątrzwspólnotowych i jest w pełni zgodna z Ustawą o VAT oraz Ustawą o Rachunkowości.

Wśród podobnych programów warto na pewno polecić także Faktury oraz PITy 2010.

Wersja oznaczona jako 2.07.A wprowadza następujące zmiany:

Specjalnie dla Państwa w najnowszej wersji programu udostępniliśmy możliwość grupowej wysyłki e-deklaracji.

Dodaliśmy separację tysięcy w liczbach.

Usunęliśmy występujący w niektórych przypadkach błąd skryptu wart, pojawiający się po aktualizacji wersji 2.04.A.

Na wydruku Z-3 dodaliśmy uwzględnianie tych miesięcy, w których pracownik nie przepracował połowy miesiąca.

Udostępniliśmy nowy formularz deklaracji Z-3.

Ulepszyliśmy wygląd wyświetlanych dialogów, takich jak: pracownicy, ewidencja vat (sprzedaż i zakupy), ewidencja faktur (sprzedaż i zakupy).

Udostępniliśmy nową e-deklarację PIT-8AR.

Dodaliśmy przedrostek numeru faktury z szablonu importowego przy wpisie do rejestru VAT podczas wczytywaniu danych z innych programów.

Poprawiliśmy błąd powodujący błędne naliczanie kosztów uzyskania przychodu w miesiącu poprzedzającym dodanie zasiłku macierzyńskiego.