Księga Przychodów i Rozchodów KPiR 2.06A

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR to zaawansowane i profesjonalne narzędzie, przeznaczone dla biur rachunkowych. Poza typową funkcjonalnością charakterystyczną dla linii programów KPiR, aplikację wyposażono w moduł planowania pracy, prezentacje statystyk księgowania, możliwość współpracy zdalnej z pracownikiem pracującym poza biurem, oraz opcje definiowania zamknięcia miesiąca rozliczeniowego. Ponadto nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, pozwala na prezentacje w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa oraz przegląd aktualnych parametrów stawek i składek ZUS. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, stale i szybko aktualizowane do zmieniających się regulacji prawnych.

Księga Przychodów i Rozchodów KPiR w tej wersji wprowadza następujące zmiany:

Udostępniliśmy możliwość grupowej wysyłki e-deklaracji.

Dodaliśmy separację tysięcy w liczbach.

Usunęliśmy występujący w niektórych przypadkach błąd skryptu wart, pojawiający się po aktualizacji wersji 2.04.A.

Na wydruku Z-3 dodaliśmy uwzględnianie tych miesięcy, w których pracownik nie przepracował połowy miesiąca.

Udostępniliśmy nowy formularz deklaracji Z-3.

Ulepszyliśmy wygląd wyświetlanych dialogów, takich jak: pracownicy, ewidencja vat (sprzedaż i zakupy), ewidencja faktur (sprzedaż i zakupy).

Udostępniliśmy nową e-deklarację PIT-8AR.

Poprawiliśmy błąd 217 występujący przy seryjnym generowaniu wypłaty wynagrodzeń dla pracowników.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone, a jedynie znacznie spowolnione.