Aga - Kadry i Płace 4.1.18.1

Aga - Kadry i Płace to program, który umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadr i płac oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy. Wspomaga prowadzenie ewidencji czasu pracy i płac. Program jest w pełni przystosowany do zreformowanego systemu ubezpieczeń społecznych. Z aplikacji możliwe jest również wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR. Ponadto program został wzbogacony nowatorską funkcjonalnością, dającą bogate i rozbudowane możliwości korzystania z fachowej pomocy prawnej (bezpośrednio w programie). ABC Pomoc prawna praktycznie z każdego miejsca w aplikacji dostarcza odpowiedzi na pytania z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zapewnia dostęp do wskaźników i stawek kadrowych i płacowych oraz aktów prawnych, oszczędzając czas i zapewniając płynność pracy.

Aga - Kadry i Płace pracuje w środowisku Windows XP/Vista/7. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy. Jego cechy to:

Wprowadzanie danych kadrowych pracowników i właścicieli: dane osobowe, małżonek, dzieci, adres, wykształcenie, dane o zatrudnieniu (etat, data zatrudnienia, data zwolnienia, rodzaj umowy itp.), dane deklaracji ZUS, zdjęcie.

Prowadzenie ewidencji obecności.

Sporządzanie wydruków kadrowych: lista pracowników, umowa o pracę, świadectwo pracy, umowa zlecenie, zaświadczenie o dochodach, umowa o dzieło, miesięczna i roczna karta ewidencji obecności i inne.

Naliczanie stawek urlopu, ekwiwalentu urlopowego, wynagrodzenia i zasiłków chorobowych.

Możliwość stosowania systemu równoważnego czasu pracy. Systemem tym można rozliczać pracownika w obrębie pełnego roku kalendarzowego, podzielonego na kwartały.

Możliwość wprowadzenia historii zatrudnienia dla pracownika.

Możliwość przenoszenia pracowników do archiwum.

Liczenie płac dla umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło.

Obliczanie składek ZUS dla właścicieli.

Rozliczanie uczniów, emerytów i rencistów.

Możliwość zdefiniowania pięciu składników do brutto oraz pięciu potrąceń.

Możliwość tworzenia list dodatkowych.

Grupowe wpisywanie wartości składników.

Sporządzanie wydruków płacowych: lista płac, lista dla kasjera, przelewy na konta osobiste, PIT 11, PIT 4, PIT 40, PIT 8AR, karta roczna wynagrodzeń,zestawienie miesięczne wynagrodzeń, lista funduszy pracodawcy, rachunek do umowy zlecenia i o dzieło, zestawienie o obniżonych składkach na ubezpieczenie zdrowotne.

Przelewy do deklaracji (wg nowego wzoru).

Możliwość wykonywania przelewów do ZUS.

Definiowane zestawienia płacowe.

Eksport do programu PŁATNIK: formularze zgłoszeniowe (pracownicy, firma, właściciele), formularze rozliczeniowe (pracownicy, właściciele).

Prowadzenie wielu firm w wersji dla biur rachunkowych.

Praca w sieci komputerowej w wersji dla biur rachunkowych. Dostęp do prowadzonych firm z wielu stanowisk. W jednej firmie jednocześnie może pracować jeden użytkownik (opcja dostępna za dopłatą).

Ochrona danych poprzez system haseł i praw dostępu.

Wykonywanie automatycznej kopii danych oraz kopii użytkownika.

Możliwość zmiany szaty graficznej programu.

UWAGA

Aby pobrać wersję demo lub testową, należy wypełnić formularz na stronie producenta. Kliknij POBIERZ, aby tam przejść.


Liczba pobrań: 1460
Cena/licencja:Trial/Demo
Producent/dystrybutor:Streamsoft.pl
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1460
Cena/licencja:Trial/Demo
Producent/dystrybutor:Streamsoft.pl
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca