Lenovo ThinkCentre M55p Intel AMT Manageability Engine Component

Lenovo ThinkCentre M55p Intel AMT Manageability Engine Component jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M55p Intel AMT Manageability Engine Component, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre A85 Intel Display Driver 8.15.10.2104 for Vis czy Asrock H71M-DG3 Intel IvyBridge Display Driver 15.26.1.64.2618 f. Lenovo ThinkCentre M55p Intel AMT Manageability Engine Component to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.