Pajączek 5 NxG Standard 5.9.8

Pajączek 5 NxG Standard to jeden z najlepszych i najpopularniejszych polskich edytorów stron internetowych, oferujący przebogate opcje w ramach wygodnego i łatwego w obsłudze interfejsu.

Pajączek zawiera kilkadziesiąt narzędzi usprawniających tworzenie rozbudowanych projektów oraz liczne ułatwienia pozwalające na szybką i wydajną pracę zarówno nad prostymi stronami w html, xhtml, css jak i aplikacjami tworzonymi w php, mysql, JavaScript, VBScript, a także na ich publikację. W program, oprócz funkcji związanych z tworzeniem stron i aplikacji, wbudowaliśmy moduł bezpiecznej publikacji FTP i WebDAV, liczne szablony gotowych stron, narzędzia kompresji i formatowania kodu, sprawdzania składni, pisowni i odsyłaczy, generatory skomplikowanych struktur (np. tabel, ramek, formularzy) oraz rozbudowaną i wygodną pomoc elektroniczną do programu, kurs tworzenia stron, programowania w PHP i JavaSctipt.

Zmiany w tej wersji w stosunku do wersji 5.9.7:

Poprawka w funkcji parsowania komentarzy CSS, co miało wpływ na poprawność działania funkcji dynamicznych podpowiedzi do CSS, weryfikacji składni CSS i HTML, dostępu do selektorów w arkuszach CSS, nawigatora CSS, itp.

Poprawka w sposobie zapisu informacji o folderach/plikach wykorzystywanych w oknach formatowania kodu i rozszerzonego wyszukiwania w rejestrze Windows.

Nowy wygląd okna rozszerzonego wyszukiwania i zamiany. Okno zostało również powiększone, aby praca z nim była wygodniejsza.

Okno rozszerzonego wyszukiwania i zamiany nie jest już modalne i pozwala na obsługę edytora i dokumentów bez wychodzenia z okna.

Okno rozszerzonego wyszukiwania i zamiany posiada nowy przycisk, dzięki któremu można go zwinąć do niewiele zajmującego ekranu obszaru.

Automatyczna modyfikacja ścieżki podglądów plików CHM w sytuacji, gdy w ścieżce znajdują się znaki / zamiast \, które powinny być w Windows używane jako separatory katalogów w ścieżkach.

Do programu dołączony został nowy kurs HTML. Oprócz kursu Pawła Wimmera w Pajączku znajduje się również kurs Sławomira Kokłowskiego, dostępny w Internecie pod adresem http://www.kurshtml.edu.pl . Kurs został umieszczony za zgodą autora i znajduje się w menu POMOC. Korzystając z poleceń menu Pomoc można wyświetlać w Pajączku (na dolnym panelu) poszczególne rozdziały kursu.

I inne ulepszenia


Liczba pobrań: 99
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Cream Software
Rozmiar:17.58 MB
Nazwa pliku: pajaczek5standard_5.9.8.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 99
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Cream Software
Rozmiar:17.58 MB
Nazwa pliku: pajaczek5standard_5.9.8.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca