Rachmistrz GT 1.29 SP1

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Aplikacja to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

Rachmistrz GT jest kolejną wersją znanych w Polsce programów firmy InsERT: Rachmistrza 4 i Rachmistrza dla Windows. To sprawny system wyposażony w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika.

Rachmistrz GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Subiekta GT - system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, Rewizora GT - program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT - system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT - system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Nowości w tym wydaniu to między innymi:

Umożliwiono drukowanie w orientacji poziomej w formacie A4 następujących zestawień: Ewidencja VAT zakupu w rozbiciu na stawki, Ewidencja VAT zakupu w rozbiciu na stawki - tylko odliczenia całkowite, Ewidencja VAT zakupu w rozbiciu na stawki - tylko odliczenia proporcjonalne, Ewidencja VAT zakupu w rozbiciu na stawki - tylko zakupy inwestycyjne, Ewidencja VAT zakupu w rozbiciu na stawki - tylko zakupy zaopatrzeniowe.

Wprowadzono możliwość zapisania numeru PESEL dla kontrahenta jednorazowego.

Wprowadzono opcję zbiorczej zmiany opiekuna dla wybranych kontrahentów.

Dla opcji Zmień nazwę w programie serwisowym poprawiono możliwość uszkodzenia bazy danych, jeśli nowa nazwa podmiotu zawierała apostrof.

Dodano uprawnienie: System-Instalacja nowej wersji oprogramowania.

Na listach kontrahentów dodano możliwość wyświetlania numeru PESEL kontrahenta zarówno w module, jak i na listach (dostępnych pod klawiszem F2).

Poprawiono brak możliwości przeprowadzenia dearchiwizacji podmiotu w sytuacji, gdy w podanej przez użytkownika podczas archiwizacji nazwie archiwum wpisano apostrof.

Poprawiono brak możliwości wysłania drogą e-mailową wydruku noty korygującej.

Poprawiono działanie instalatora tak, aby po deinstalacji programu nie zostawały pliki startowe XML.


Liczba pobrań: 41
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:26.64 MB
Nazwa pliku: InsERT_GT_Ulepsz_1_29_SP1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 41
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:26.64 MB
Nazwa pliku: InsERT_GT_Ulepsz_1_29_SP1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca