Sello 1.10.0

Sello to system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji. Sello umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Pozwala lepiej kontrolować płatności od klientów i zarządzać komentarzami. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki.

Sello umożliwia tworzenie serii listów za pomocą szablonów oraz automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.). Otrzymane e-maile zostają automatycznie podpięte do aukcji, transakcji, paczek i klientów.

Strefa Sello udostępnia klientom strony internetowe zawierające informacje o stanie realizacji transakcji. Za pośrednictwem tych stron klient może zmienić adres do wysyłki, poprosić o wystawienie faktury VAT lub wprowadzić uwagi, które zostaną przesłane bezpośrednio do transakcji w programie sprzedawcy.

Sello współpracuje z popularnym systemem sprzedaży Subiekt GT. Dzięki temu można sprzedawać towary z Subiekt GT na aukcjach internetowych, wystawiać faktury, paragony itp.

Nowości w wersji 1.10.0 to między innymi te nowości:Wersja 1.10.0 (17/07/2012)

- (Allegro) aktualizacja do najnowszej wersji WebApi, obsługującej między innymi „wysokie” numery aukcji, dodano obsługę parametrów zależnych specyficznych dla kategorii, dodano odnawianie sesji po jej wygaśnięciu w trakcie pobierania dużej ilości danych

- poprawiono błąd archiwizacji baz większych niż 4 GB (niektórych nie dało się zdearchiwizować).

- poprawiono mylący komunikat dotyczący uszkodzonego pliku archiwum.

- przyspieszono zapisywanie informacji o klientach pobieranych z serwisu aukcyjnego w specyficznych wypadkach.

- usunięto ograniczenie zapisywanych cen na aukcjach poniżej jedności.

- usunięto uciążliwe okno pojawiające się za każdym razem przy dodawaniu obrazka do opisu aukcji.

- i wiele innych


Liczba pobrań: 1457
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InsERT
Rozmiar:48.06 MB
Nazwa pliku: Sello_1.10.0.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 1457
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InsERT
Rozmiar:48.06 MB
Nazwa pliku: Sello_1.10.0.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca