LimeWire 4.2.3

LimeWire umożliwia swobodną wymianę plików w Internecie w oparciu o sieć Gnutelli. Główną funkcją programu jest wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie plików w formacie MP3, ale w pełni obsługuje dowolny format plików np. grafikę, animacje oraz pliki z programami lub grami komputerowymi. W programie, oprócz opcji "Find More Sources", która umożliwia wyszukanie dodatkowych źródeł w celu kontynuacji ściąganego pliku, znajdziemy wiele innych ciekawych usprawnień i dodatków, do których należy między innymi redukcja wymagań przepustowości, zintegrowany czat, wymienne skórki, wsparcie projektu MAGNET (automatyczne przekierowanie do sieci Gnutella po kliknięciu odnośnika na stronie Internetowej).

W serii oznaczonej numerem "4" kompletnie przebudowano interfejs, który posiada teraz usprawniony i intuicyjny moduł wyszukiwawczy, wprowadzono nowy mechanizm eliminacji błędnych źródeł, co dało dość istotny wzrost szybkości pobierania. Bardzo ciekawą, nową opcją jest możliwość współdzielenia plików w ramach grup językowych. Z programu instalacyjnego aplikacji usunięto także wszelkie oprogramowanie dodatkowe (również spyware). Program posiada polski interfejs (plik w wersji międzynarodowej).

W wersji 4.2 program umożliwia bezpośrednie transfery pomiędzy użytkownikami znajdującymi się za firewallami (firewall-to-firewall). Zawiera ponadto kompletnie nowy odtwarzacz MP3, a także integruje się z odtwarzaczem iTunes w wersji dla systemów Windows. Poprawiono szybkość transferu, dodano nowe ikony oraz nowy tryb podglądu plików. Wydanie 4.2.3 zawiera szereg poprawek.


Liczba pobrań: 705
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Lime Wire
Rozmiar:6.01 MB
Nazwa pliku: LimeWireWin.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 705
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Lime Wire
Rozmiar:6.01 MB
Nazwa pliku: LimeWireWin.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Program miesiąca