Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Management Engine Interface

Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Management Engine Interface to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Management Engine Interface jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.x) 3TB+ Unlock Utility B11.0919.1 czy Dell Inspiron M4040 Notebook Burgundy Keyboard and Mouse Driver . Programiści INTEL zadbali, by Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Management Engine Interface były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.