Dual Xplorer 0.832 Beta

Menedżer plików z bardzo przyjaznym interfejsem - okno programu podzielone jest na dwie części. Są one niezależne od siebie, przez co można je dowolnie konfigurować. Zaletą aplikacji jest przeniesienie widoku plików bezpośrednio z Eksploratora Windows, przez co użytkownicy nie muszą przyzwyczajać się do nowego wyglądu.

Duży pasek nawigacji pozwala nam na cofanie się do poprzedniego folderu, ponowne otwarcie, zamknięcie wszystkich katalogów oraz zmianę widoku okien (wertykalnie, horyzontalnie, zamiana miejsc, taki sam rozmiar, zamknięcie jednego okna), dostęp do właściwości pliku, zmianę podglądu plików (tak jak w Windows). Dodatkowo możemy otworzyć z poziomu programu Panel Sterowania, Notatnik, czy Wyszukiwanie Plików.

Program umożliwia podgląd i edycję plików, zawiera klienta i serwer FTP, narzędzia do kompresji, edytor pracujący w kodzie szesnastkowym. Dodatkowo oferuje synchronizację folderów oraz zaawansowane opcje sieciowe.

Listę narzędzi do przeglądania sieci otwiera standardowa funkcja mapowania i rozłączania dysków. Ping any IP Adresse umożliwia wysłanie "pinga" o zdefiniowanym rozmiarze do dowolnego komputera w sieci. Możemy dokładnie określić jego rozmiar i liczbę żądań odpowiedzi. Show net card config działa podobnie jak polecenie "ipconfig", czyli wyświetla wszystkie informacje na temat komputera i połączeń sieciowych. IP Sniffer oraz netview dostarczą niezwykle ciekawych informacji o komputerach w sieci lokalnej (adresy IP, fizyczne). Możemy dodatkowo zsynchronizować czas z wybranym przez nas komputerem.

Program nie wymaga instalacji.


Liczba pobrań: 813
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:TechnoJoly
Rozmiar:1.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 813
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:TechnoJoly
Rozmiar:1.88 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca