Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Brother MFC-J5910DW Printer Driver / Software C1 lub HP Pavilion HDX9002XX Hitachi HDD Firmware C40A/80A. Aplikacja Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 43
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:INTEL
Rozmiar:0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_w8.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca