Twoja Kamera 2.5.4.0

System zdalnego dozoru video dla domu i firmy. Umożliwia zdalny podgląd: telefon komórkowy, PC lub Palm/PocketPC. Detekcja ruchu. MPEG-4. Powiadamianie: SMS, e-mail, FTP, glos.

Twoja Kamera jest cyfrowym systemem prezentacji obrazów wideo przeznaczonym do podglądu obiektów zgodnie z zasadą "gdziekolwiek jestem zawsze wiem co się dzieje"

Umożliwia zdalne oglądanie na żywo obrazów z kamer, poprzez siec Internet lub LAN, w trzech wariantach:

- Na komputerze w przeglądarce internetowej jak Internet Explorer czy Netscape.

- W telefonie komórkowym lub PocketPC z dostepem do WAP.

- W strumieniu MPEG-4 na komputerze PC z zainstalowanym darmowym programem Twoja Kamera Klient.

Nagrywa obraz z kamer w plikach AVI z kompresja MPEG-4 lub bez. Jeśli wykryje ruch może wysłać: SMS, e-mail, nagrać film i wysłać go na FTP serwer.

Komputer nie potrzebuje publicznego adresu IP. Może być podłączony przez modem (z dynamicznym IP) lub uzyskiwać dostęp do Internetu przez siec LAN z dynamicznym lub stałym (nie publicznym) IP.

Może być uruchomiony na popularnym, ogólnodostępnym sprzęcie komputerowym i współpracować zarówno z kamerami internetowymi (kamery USB), kartami tunerów TV jak również z profesjonalnymi kamerami stosowanymi w systemach monitorowania. Prostota instalacji i obsługi to cechy, które sprawiają iż jest to system dla każdego. Przeznaczony do małych obiektów wymagających instalacji kilku kamer takich jak: domy jednorodzinne, letniskowe, mieszkania, małe firmy, miejsca szczególnego dozoru, obiekty trudno dostępne, web-kamery, oraz jako uzupełnienie istniejących, dużych systemów monitorowania.

Program w wersji 30-dniowej.


Liczba pobrań: 951
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Twoja Kamera
Rozmiar:3.47 MB
Nazwa pliku: TwojaKamera-instalacja.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Liczba pobrań: 951
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Twoja Kamera
Rozmiar:3.47 MB
Nazwa pliku: TwojaKamera-instalacja.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Program miesiąca