Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall

Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L670 Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7 x64 czy Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall. Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.