MediaMonkey Portable 4.0.7.1511

MediaMonkey Portable to darmowy, rozbudowany i łatwy w użyciu program dla kolekcjonerów muzyki. Aplikacja kataloguje płyty CD oraz pliki: MP3, WMA, APE, MPC i OGG. MediaMonkey umożliwia pobranie brakujących informacji o utworze z internetowej Freedb oraz dodanie ich do pliku za pomocą rozbudowanego edytora tagów. Interfejs użytkownika jest przyjemny i przejrzysty, co w przypadku programów do katalogowania jest szczególnie istotne. Jest to wersja przenośna, której użytkownik nie musi instalować dysku.

MediaMonkey Portable integruje się z programami Nero i Winamp oraz z urządzeniami przenośnymi. Dodatkowo w programie znajdziemy narzędzia do zgrywania muzyki z płyt CD oraz konwertowania formatów muzycznych, wraz z modułem do generowania playlisty (w trybie automatycznym bądź ręcznym). Wyszukane przez program pliki można precyzyjnie filtrować. Wbudowane narzędzia pozwalają grupować je ze względu na wykonawcę, rok wydania płyty, gatunek muzyki czy wystawioną przez użytkownika ocenę. Automatycznie wykrywane są duplikaty. Można też skorzystać z zaawansowanego edytora tagów, by modyfikować opisy. Utwory odtworzysz bezpośrednio w programie bądź za pomocą Winampa. Wbudowany korektor oraz wtyczki pozwalają modyfikować ich brzmienie a funkcje normalizacji głośność. Kolejna wersja programu została pozbawiona wielu błędów.

Za pomocą MediaMonkey posłuchasz także podcastów oraz internetowych rozgłośni radiowych. Wygenerujesz szczegółowe statystyki i raporty opisujące zawartość oraz korzystanie z biblioteki audio, zsynchronizujesz jej zawartość z urządzeniami przenośnymi.


Liczba pobrań: 864
Cena/licencja:Ad-supported
Producent/dystrybutor:Ventis Media
Rozmiar:22.04 MB
Nazwa pliku: MediaMonkey_Portable.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 864
Cena/licencja:Ad-supported
Producent/dystrybutor:Ventis Media
Rozmiar:22.04 MB
Nazwa pliku: MediaMonkey_Portable.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca