FotoOffice 2007 pl

Program jest profesjonalnym narzędziem do obróbki fotografii cyfrowej. Umożliwia zarządzanie, katalogowanie, edycję i prezentowanie cyfrowych zdjęć w prosty i wygodny sposób. Z pomocą aplikacji można w sposób szybki i wygodny importować zdjęcia z Internetu, aparatów cyfrowych, skanerów oraz innych nośników danych. Program wyposażono w następujące funkcje:

Importowanie i eksportowanie zdjęć do FotoLabów

FotoOfice 2007 pomoże Tobie szybko i wygodnie pobrać zdjęcia z aparatu cyfrowego, które potem na Twoje życzenie wyśle do wybranego przez Ciebie FotoLabu. Dzięki programowi szybko i skutecznie wyszukasz zdjęcia opublikowane na sieci Internet. Program umożliwi Ci też umieszczanie zdjęć na serwerach FTP.

Edycja i korekta zdjęć

FotoOffice 2007 posiada szeroki wachlarz funkcji umożliwiających wykonanie korekty zdjęcia przed wydrukowaniem lub wysłaniem do fotolabu. W prosty sposób usuniesz efekt czerwonych oczu, poprawisz ostrość zdjęcia lub zmienisz kolor wybranego elementu. Możliwość zapisu zdjęć w kilkudziesięciu formatach m.in. JPEG2000, TIFF, PCX, PNG, GIF.

Wyszukiwanie plików

Program wyszukuje i sortuje zdjęcia zarchiwizowane na komputerze przy użyciu szczegółowych kryteriów (m.in. według właściwości pliku, opisów, kalendarza czy ocen wystawionych przez użytkownika programu). Funkcja Drag&Drop, użytkownik może ustalić kolejność zdjęć przesuwając miniatury. Kolejność ta zostanie zapisana w bazie danych (Albumy, Ulubione i Sejf) i może być w każdej chwili wybrana z menu jako kryterium sortowania.

Archiwizacja

Archiwizacja zdjęć w postaci albumów umożliwia szybkie odnalezienie poszukiwanego zdjęcia nawet dla początkujących użytkowników komputera. Nagrywanie zdjęć, albumów na CD i DVD z możliwością kompresji ZIP i EXE (szyfrowanie algorytmem Blowfish przy użyciu hasła).

Drukowanie

Dzięki asystentowi możliwe jest drukowanie zdjęć, etykiet, indeksów, tabel i plakatów w dowolnym formacie.

Bezpieczeństwo

Program zawiera moduł wirtualnego napędu wykorzystującego zaawansowane algorytmy szyfrujące. Pliki w sejfie są niewidoczne dla innych aplikacji i użytkowników. W każdej chwili można przebudować sejf zmieniając rozmiar, algorytm lub hasło. W sejfie przechowywać można nie tylko zdjęcia ale i opisy, odnośniki itp.

Prezentacja i nagrywanie

Możliwość tworzenia albumów i pokazów slajdowych w technice flash z zachowaniem funkcjonalności z prezentacji HTML czy PDF (z efektami przejścia pomiędzy zdjęciami). Program ułatwia umieszczanie prezentacji na serwerze FTP (HTML, PDF, SWF) i ich publikowanie w sieci Internet. Funkcje tworzenia tradycyjnych galerii w HTML (dostosowane do formatu X-HTML) i PDF. Z wybranych zdjęć można też utworzyć animację GIF lub wielostronicowe zdjęcia TIFF, PCX. FotoOffice 2007 posiada szereg funkcji umożliwiających tworzenie wygaszacza ekranu przy użyciu wybranych zdjęć, muzyki i efektów przejść. Tworzenie samouruchamialnych prezentacji multimedialnych z podkładem muzycznym i efektami wizualnymi w formacie MPEG1, Mini DVD lub DVD.


Liczba pobrań: 994
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:G DATA Software Sp. z o.o.
Rozmiar:48.3 MB
Nazwa pliku: fotooffice2007_trial.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 994
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:G DATA Software Sp. z o.o.
Rozmiar:48.3 MB
Nazwa pliku: fotooffice2007_trial.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca