Twoja Kamera 2.6.0.0

System zdalnego dozoru video dla domu i firmy. Umożliwia zdalny podgląd: telefon komórkowy, PC lub Palm/PocketPC. Detekcja ruchu. MPEG-4. Powiadamianie: SMS, e-mail, FTP, glos.

Twoja Kamera jest cyfrowym systemem prezentacji obrazów wideo przeznaczonym do podglądu obiektów zgodnie z zasadą "gdziekolwiek jestem zawsze wiem co się dzieje"

Umożliwia zdalne oglądanie na żywo obrazów z kamer, poprzez siec Internet lub LAN, w trzech wariantach:

- Na komputerze w przeglądarce internetowej jak Internet Explorer czy Netscape.

- W telefonie komórkowym lub PocketPC z dostepem do WAP.

- W strumieniu MPEG-4 na komputerze PC z zainstalowanym darmowym programem Twoja Kamera Klient.

Nagrywa obraz z kamer w plikach AVI z kompresja MPEG-4 lub bez. Jeśli wykryje ruch może wysłać: SMS, e-mail, nagrać film i wysłać go na FTP serwer.

Komputer nie potrzebuje publicznego adresu IP. Może być podłączony przez modem (z dynamicznym IP) lub uzyskiwać dostęp do Internetu przez siec LAN z dynamicznym lub stałym (nie publicznym) IP.

Może być uruchomiony na popularnym, ogólnodostępnym sprzęcie komputerowym i współpracować zarówno z kamerami internetowymi (kamery USB), kartami tunerów TV jak również z profesjonalnymi kamerami stosowanymi w systemach monitorowania. Prostota instalacji i obsługi to cechy, które sprawiają iż jest to system dla każdego. Przeznaczony do małych obiektów wymagających instalacji kilku kamer takich jak: domy jednorodzinne, letniskowe, mieszkania, małe firmy, miejsca szczególnego dozoru, obiekty trudno dostępne, web-kamery, oraz jako uzupełnienie istniejących, dużych systemów monitorowania.

W nowej wersji:

- VMC (Video Mobile Connection) - jest to specjalny tryb powiadamiania opracowany dla Twojej Kamery. Gdy ruch zostanie wykryty Twoja Kamera łączy się z telefonem komórkowym, na wyświetlaczu telefonu widoczny jest wówczas komunikat pozwalający na zaakceptowanie połączenia. Po zaakceptowaniu w przeglądarce WAP telefonu komórkowego oglądamy na żywo obrazy z kamery na której wystąpił ruch.

- Własna bramka SMS umożliwiająca wysyłanie SMS-ów na całym świecie.

- Dodano obsługę nowych bramek SMS ( polskich i zagranicznych) do wysyłania powiadomień SMS o wykrytym ruchu.

Program w wersji 30-dniowej.