Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L850 SRS Sound Driver 1.12.0300 for Windows 7, czy Panasonic PT-56DLX75 DLP TV Tuner Firmware 1.82. Aplikacja Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.