Ewa - Fakturowanie i Magazyn 4.1.25.1

Ewa - Fakturowanie i Magazyn to program do fakturowania i program magazynowy w jednym - znakomicie obsługuje i wspomaga sprzedaż w firmie, realizuje kompleksowo gospodarkę magazynową. Wystawia wszystkie niezbędne faktury i dokumenty magazynowe, jest ergonomiczny i intuicyjny w obsłudze. Wystawia wszystkie niezbędne dokumenty sprzedaży, zakupu i dokumenty magazynowe. Umożliwia pełną kontrolę należności i zobowiązań, kasy oraz banku. Posiada raporty i zestawienia umożliwiające analizę struktury oraz wartości zakupów i sprzedaży. Obsługuje drukarki fiskalne.

Ewa - Fakturowanie i Magazyn (program magazynowy plus fakturowanie) pracuje w środowisku Windows XP/Vista/7. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy przy fakturowaniu i prowadzeniu gospodarki magazynowej.

UWAGA

Aby pobrać wersję demo lub trial, należy wypełnić formularz na stronie producenta. Kliknij POBIERZ, aby tam przejść.

Nowości w tej edycji:

- umożliwiono wystawianie faktury w postaci "faktury uproszczonej". Faktura taka może zawierać tylko NIP nabywcy i podsumowanie VAT w rożnych stawkach.

- w związku z wprowadzeniem przepisu, który mówi, że faktury mogą być wystawiane do wielu dostaw, pod warunkiem, że są wystawione nie później niż do końca miesiąca - program będzie informował, że są wystawione WZ z innego miesiąca niż faktura.

- w menu Faktury-->Drukuj zmieniono wydruk faktur zgodnie z nowym rozporządzeniem o wystawianiu faktur od 1 stycznia 2013 r.:

Zamiast faktura VAT - MP - dodano opis "metoda kasowa",

Zamiast faktura VAT - marża - dodano opis "procedura marży dla biur rachunkowych","procedura marży dla towary używane", "procedura marży dla dzieł sztuki", "procedura marży dla- przedmioty kolekcjonerskie i antyki",

Słowo "Sprzedawca" zastąpiono - podatnik/sprzedawca,

Zamiast podatek VAT rozlicza nabywca - "Odwrotne obciążenie" (gdy rozliczenie przerzucone jest na nabywcę).


Liczba pobrań: 78
Cena/licencja:Demo/Trial
Producent/dystrybutor:Streamsoft.pl
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 78
Cena/licencja:Demo/Trial
Producent/dystrybutor:Streamsoft.pl
Rozmiar:1
Nazwa pliku:

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca