Maxthon Portable 4 Beta 4.0.3.1000 RC1

Maxthon 3 Portable - przeglądarka oparta na silniku Webkit (znanej z przeglądarek takich jak Chrome czy Safari) oraz Trident, co daje nowe możliwości w tym poprawę funkcjonalności, szybkości i stabilności. Autorzy przeglądarki do obsługi JavyScrpit wykorzystali silnik Google o nazwie V8. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

Maxthon 3 obsługuje większość rozszerzeń i wtyczek napisanych dla przeglądarek oraz pozwala wykorzystywać funkcje specjalne (autoprzewijanie, wypełnianie pól, grupy dyskusyjne, skórki, automatycznie ukrywany panel). Ponadto autorzy umożliwili przełączanie się pomiędzy zakładkami w czasie przewijania ekranu (trzymając PPM i przewijając), usprawnili przełączanie pomiędzy zakładkami (Ctrl+Tab), umożliwili również wybór innej wirtualnej maszyny Java niż tej firmowanej przez Microsoft.

Maxthon zawiera dużo wtyczek, skórek, toolbarów (np. Google Toolbar), dwa programy blokujące wyskakujące okienka, kontrolę rodzicielską oraz filtr zawartości.

W najnowszej wersji dodano możliwość dzielenia się plikami za pomocą Cloud Push, poprawiono bugi oraz zoptymalizowano działanie czytnika RSS.


Liczba pobrań: 2312
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Maxthon International Limited
Rozmiar:28.06 MB
Nazwa pliku: maxthon_portable_4.0.3.1000-rc.7z

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca