Obsługa Sprzedaży ObSp 2.05.E

Obsługa Sprzedaży ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Funkcjonalność rozwiązania umożliwia prowadzenie ewidencji zakupów, dowolną organizacje asortymentu produktów, obsługę kasy i banku, oraz pełną obsługę należności i zobowiązań. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu metodą FIFO, LIFO lub z dowolnej dostawy oraz automatyczne wystawianie dokumentów WZ.

Obsługa Sprzedaży ObSp posiada praktyczne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, umożliwia na bieżąco prezentacje podstawowych zestawień i wykresów dotyczących sprzedaży. Program wspomaga także zarządzanie przedsiębiorstwem, dzięki modułowi planowania pracy oraz licznym zestawieniom pozwalającym na niezwykle dokładną analitykę sprzedaży i jej rentowności. Interfejs programu jest przejrzysty i intuicyjny, umożliwiający szybki dostęp do kluczowych opcji.

Wersja 2.05.E wprowadza następujące zmiany:

- poprawiliśmy obsługę usług zwolnionych, które wyświetlane były ze stawką 0% z VAT na fakturach seryjnych. Dodawane usługi wyświetlane były ze stawką 0% zamiast ZW.

- usunęliśmy błąd powodujący w niektórych przypadkach niewłaściwe rozliczanie kompensaty płatniczej.

- poprawiliśmy błąd uniemożliwiający w niektórych przypadkach wyszukiwanie krokowe na listach np. po kodzie Elzab i identyfikatorze VAT.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone a jedynie znacznie spowolnione.