Tłumacz JZK 13.01.2013

Tłumacz JZK to program dla tłumacza przysięgłego. Mamy tu wszystkie standardowe opcje prowadzenia firmy plus takie funkcje jak:

- repertorium tłumacza przysięgłego

- wymiana danych z klientami pocztą e-mail

- drukowanie znormalizowanych stron 1125 znaków

- optymalizacja objętości tłumaczenia

- rozliczanie tłumaczeń z dokumentów i ustnych wg stawek urzędowych i umownych

Tłumacz JZK jest dostępny tylko dla osób wpisanych na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zgodnie z art. 17 ust. 2 ustawy o zawodzie tłumacza przysięgłego, repertorium ma zawierać szereg informacji o tłumaczeniu. Wszystkie te informacje są automatycznie podawane dla każdej pozycji, w zależności od rodzaju. Bardzo wygodnie rozwiązano filtrowanie danych - po dacie zlecenia, danych zleceniodawcy, treści lub opisie dokumentu. Można odfiltrować odmowy, tłumaczenia wykonane, tłumaczenia urzędowe. Aplikacja posiada także automatyczne obliczanie ilości normatywnych stron 40x25. O innych funkcjach można przekonać się dzięki wersji trial, która pozwala na używane prorgamu przez 30 dni.

Nowe funkcje i moduły w tej wersji:

- moduł Waluty: dodanie tabel kursów wymiany Europejskiego Banku Centralnego, łącznie z użyciem tych tabel w ramach modułów fakturujących. Na każdy dzień będą do wyboru tabele NBP/A oraz EBC. W ustawieniach programu będzie można wybrać, czy domyślnie podpowiadać tabelę NBP, EBC czy też wybierać najbardziej korzystną podatkowo. Przeliczanie krzyżowe (np z GBP na PLN via EUR).

- faktury uproszczone. W ramach standardowego okienka Faktura VAT dojdzie możliwość wystawienia danej faktury jako uproszczonej, o ile nie przekroczny kwoty 450 zł albo 100 euro. Nie przewidujemy nowego modułu w tym celu.

- faktury zbiorcze. Rozszerzenie obecnego modułu "Faktura do WZ" o automatyczne fakturowanie dostaw z całego miesiąca.

- zbiorcza faktura korygująca. Prosta faktura, podająca tylko zbiorczą kwotę obniżki wartości i sumy podatku.

- nowy wzór wydruku faktury zbiorczej. Drukowanie łącznej kwoty dostaw.

- faktury w brudnopisie. Nowa funkcja pozwalająca zbierać usługi i towary z całego miesiąca, tak aby zamknąć i zafakturować sprzedaż do 15 dnia kolejnego miesiąca.


Liczba pobrań: 761
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Studio JZK
Rozmiar:11.15 MB
Nazwa pliku: tlumacz_instalacja_13.01.2013.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 761
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Studio JZK
Rozmiar:11.15 MB
Nazwa pliku: tlumacz_instalacja_13.01.2013.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca