Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool 4.17

Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool to program do usuwania złośliwego oprogramowania. To narzędzie jest przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników prywatnych, którzy na swoich komputerach nie mają zainstalowanego aktualnego oprogramowania antywirusowego. Jednak można je również wdrożyć w środowisku przedsiębiorstwa w celu podwyższenia poziomu istniejącej ochrony i w ramach strategii wielostronnej obrony.

Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool sprawdza system pod kątem występowania określonych, rozpowszechnionych, złośliwych programów, takich jak Blaster, Sasser i Mydoom, a następnie usuwa je w razie wystąpienia. Po zakończeniu procedury wykrywania i usuwania, aplikacja wyświetla raport końcowy, zawierający informacje o ewentualnych wykrytych i usuniętych niebezpiecznych programach. Narzędzie tworzy plik dziennika o nazwie mrt.log w katalogu %WINDIR%\debug.

UWAGA

To narzędzie nie zastępuje oprogramowania antywirusowego. Aby właściwie chronić komputer, należy korzystać z oprogramowania antywirusowego.

W tej wersji dodano wykrywanie Sirefef.


Liczba pobrań: 107
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Microsoft Corp
Rozmiar:18.46 MB
Nazwa pliku: Windows-KB890830-V4.17.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca