TeamViewer Portable 8.0.17292

TeamViewer Portable to oparta o VNC aplikacja do zdalnego dostępu do drugiego systemu. Jedną z jego największych zalet jest brak konieczności instalacji na dysku komputera. Wystarczy, że jest uruchomiony na obu łączących się maszynach. Program jest bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych. Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku twardym.

TeamViewer, to program bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji. Posiada wsparcie do przesyłania plików za pośrednictwem FTP, a także każde połącznie posiada najwyższy standard zabezpieczeń wliczając w to połącznia SSL i HTTPS. Najnowsze wersje aplikacji posiadaj możliwość przeprowadzania konferencji audi-wideo przez komunikatory internetowe, przy jednoczesnym korzystaniu z wszelkich funkcji aplikacji.

Wersja 8 to:

- Przekazywanie prowadzenia sesji od jednego eksperta do następnego: zaproś współpracowników do aktywnego udziału w zdalnym sterowaniu sesją aby wspólnie rozwiązać problem klienta. W razie potrzeby, możliwe jest całkowite przekazanie prowadzenia sesji.

- Dodawanie komentarzy do sesji na potrzeby rozliczeń: Po zamknięciu sesji zdalnego sterowania, dodaj komentarz na jej temat. W panelu TeamViewer Management Console wszystkie informacje potrzebne np. do rozliczeń są dostępne nawet po dłuższym czasie. Funkcja obsługiwana przez systemy Windows, Mac, Linux, iOS i Android.

- Łatwe planowanie meetingów online w programie Microsoft Outlook: zintegrowany przycisk TeamViewera umożliwia planowanie meetingów online bezpośrednio w kalendarzu programu Outlook. Możesz szybko przekształcić zaplanowane spotkania w meetingi w programie TeamViewer i rozesłać zaktualizowane zaproszenie wraz z danymi do logowania.

- i inne usprawnienia

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.


Liczba pobrań: 71
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:TeamViewer GmbH
Rozmiar:9.35 MB
Nazwa pliku: TeamViewerPortable.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 71
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:TeamViewer GmbH
Rozmiar:9.35 MB
Nazwa pliku: TeamViewerPortable.zip

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Program miesiąca