ASRock H61M-HVS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi

ASRock H61M-HVS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock H61M-HVS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Fujitsu LIFEBOOK A1110 HotKey Utility 3.60.0 for Vista 32bit, czy ASUS TAICHI 21 BIOS 204. ASRock H61M-HVS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 for Windows 7/Wi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.